ארמון זהרה
 
 
התקשרו לארמון זהרה
053-9373329
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
ארמון זהרה הוא אולם אירועים חדיש ומלכותי המכיל עד 400 איש. האולם ממוקם בבאר שבע, בצמוד למתחם יס פלאנט, ונותן מענה לחתונות לצד אירועים רבים נוספים: חינות, בריתות, בר/בת מצוות, אירועים עסקיים מכל הסוגים ועוד. ההקפדה על כל פרט ופרט – החל מהעיצוב ועד לניקיון – הופכים את זהרה לבחירה המושלמת שלכם.

צוות הארמון מוכן למשימה

כיאה למלכים, לרשותכם נבחרת מנצחת של אנשי מקצוע שמוכנים למלא כל בקשה – החל מהשף ומהטבחים, דרך המלצרים והברמנים, ועד למנהל האולם עצמו. על ניהול ארמון זהרה מופקד רענן אביטן, שמביא איתנו ניסיון של שנים בענף החתונות ורצון להבטיח את הצלחת האירוע. עם צוות מובחר שכזה, תהיו בטוחים הכול יתקתק!

כשארוחה הופכת למשתה

לאורחים שלכם מצפה חוויה קולינרית של ממש, בזכות כישוריהם של שף הבית וצוות הטבחים. תוכלו לראות את ההשקעה בעיצוב המנות, להתענג מהניחוחות הנפלאים וליהנות מהטעמים החל מהמנה הראשונה ועד לאחרונה. לזוג במעמדכם האצילי מגיע השולחן השופע ביותר.

ויהיה אור, ויהי קול

  • מערכת ההגברה המובנית מספקת סאונד מושלם בכל רחבי הארמון. מצד אחד ניתן להשמיע לרוקדים מוזיקה בווליום גבוה, ומצד שני לאפשר ליושבים בשולחן לשוחח זה עם זה.
  • מערכת תאורת לד ממוחשבת מאפשרת לשלוט מרחוק על סגנון התאורה והצבעים באולם בכלל וברחבת הריקודים בפרט. המערכות הן חלק בלתי נפרד מהאולם, ולכן כלולות במחיר.
קבעו עוד היום פגישת היכרות וטעימות בארמון: 053-9373329.
 
אולם חתונות בבאר שבע